Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Po baudinių dramos „Sūduva“ sužinojo savo varžovą Europos lygoje

Marijampolės „Sūduvos“ klubas sužinojo savo varžovą trečiajame UEFA Europos lygos atrankos etape. Juo tapo Suomijos čempionė Kuopijo „KuPS“ komanda.
„Sūduvos“ futbolininkai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvos ir Suomijos čempionų akistata rugsėjo 24-ąją bus žaidžiama mažyčiame 2,7 tūkst. sėdimų vietų Kuopijo stadione.

Į trečiąjį atrankos etapą 119 tūkst. gyventojų turinčio miesto ekipa prasprūdo po dramatiško trilerio rungtynėse su Bratislavos „Slovan“.

Suomijoje vykusio susitikimo pagrindinis laikas baigėsi be įvarčių, o Slovakijos klubas pratęsimo pabaigoje, 111-ąją minutę, pasiekė įvartį ir atrodė, jog žengs į kitą etapą.

Visgi „KuPS“ išsigelbėjo paskutinę akimirką – Aniekpeno Udoh įvartį pelnė 120-ąją minutę ir komandoms teko persikelti į baudinių seriją.

Joje po netikslaus smūgio trečiuoju bandymu Suomijos klubas vėl atsiliko, bet fortūna ir vėl nusišypsojo Kuopijo ekipai – „Slovan“ žaidėjai Rafaelis Ratao ir Nono suklydo ir „KuPS“ laimėjo baudinių seriją 4:3.

Praėjusiais metais pirmąsyk per 43 metus šalies čempione tapusi Suomijos komanda savo kovas Europoje pradėjo nuo Čempionų lygos atrankos, kurios pirmajame etape net 0:5 nusileido „Molde“ iš Norvegijos.

„Sūduva“ pirmajame Čempionų lygos atrankos etape po baudinių serijos palaužė stipriausią Estijos komandą Talino „Flora“, bet po savaitės namuose 0:3 neprilygo Tel Avivo „Maccabi“.

Tam, kad patektų į Europos lygos grupių etapą, „Sūduvai“ reikia nugalėti dar du varžovus.

Praėjusius tris sezonus marijampoliečiai nuolat patekdavo į paskutinį atrankos etapą, bet lemiamo žingsnio padėti dar nepajėgė.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?