11 metrų baudinių dramoje sudegė „Sūduvos“ viltys Konferencijų lygoje

Lietuvos vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ nukeliavo iki baudinių serijos mūšyje prieš Lenkijos vicečempionus Čenstakavo „Rakow“, tačiau žengti į trečiąjį UEFA Konferencijos lygos atrankos etapą nepavyko Suvalkijos klubui.
Čenstakavo „Rakow“ – Marijampolės „Sūduva“
Čenstakavo „Rakow“ – Marijampolės „Sūduva“ / nuotr. Sauliaus Čirbos

Pirmasis mačas Marijampolėje prieš savaitę buvo pasibaigęs lygiosiomis 0:0, tad šios poros likimas sprendėsi Lenkijoje.

„Rakow“ namų tvirtovėje šeimininkai tiek pirmajame kėlinyje, tiek ir antrajame buvo aktyvesni, tačiau „Sūduva“ gynėsi sėkmingai ir ieškojo laimės gretose atakose.

Per 90 minučių komandoms nugalėtojų išsiaiškinti nepavyko – teko žaisti pratęsimą. Ir per papildomas 30 žaidimo minučių nė viena ekipa nepasižymėjo, todėl komandoms teko mušti 11 metrų baudinius.

„Sūduva“ mušė pirmoji serijoje ir trys pirmi mėginimai buvo tikslūs, tačiau ir varžovai šaudė idealiai.

Marijampoliečių naujokas Nicolasas Taravelas pralaimėjo dvikovą su varžovų vartininku pirmasis, o serija užsibaigė, kai ir graiko Alexandroso Gargalatzidžio smūgį atrėmė Vladanas Kovačevičius.

Pirmajame atrankos etape „Sūduva“ eliminavo Latvijos „Valmiera“ komandą. „Rakow“ kitame etape jau laukia Kazanės „Rubin“ iš Rusijos.

Rungtynių eiga. „Sūduva“ – „Rakow“ 0:0 (bendras – 0:0)

Baudiniai.

1 smūgis. N.Gorobsovas realizuoja baudinį – 1:0.

Varžovai lygina rezultatą – 1:1.

2 smūgis. A.Makas muša tiksliai į kairįjį kampą – 2:1.

Atspėjo kampą M.Giannikoglou, tačiau kamuolys tinkle – 2:2.

3 smūgis. X.Auzmendi bandymas irgi sėkmingas, nors vartininkas buvo arti tikslo – 3:2.

Vėl M.Giannikoglou atspėjo kampą, bet smūgis per stiprus ir per tikslus – 3:3.

4 smūgis. N.Taravelas neįmuša. Oi kaip blogai – 3:3.

Varžovai smūgiuoja tiksliai – 3:4.

5 smūgis. Viskas. Neįmušė A.Gargalatzidis.

Antras pratęsimo kėlinys.

120 min. Viskas, matysime 11 metrų baudinių seriją.

120 min. Oho! Varžovai baudos smūgiu pataiko į virpstą.

114 min. Norėjo 11 metrų baudinio „Sūduvos“ žaidėjai, tačiau teisėjas į žymą nerodo.

109 min. Oi koks „Rakow“ išpuolis! Smūgis galva, laimei, nėra tikslus.

Pirmas pratęsimo kėlinys.

105 min. Baigėsi pirmasis pratęsimas.

101 min. A.Živanovičius smūgiuoja galingai, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

93 min. Labai pavojinga „Rakow“ ataka, bet laiku ir vietoje „Sūduvos“ vartininkas.

Antras kėlinys.

90 min. Viskas. Bus žaidžiamas pratęsimas!

89 min. Artėjame pratęsimo link.

63 min. Varžovai labai aktyvūs antrajame kėlinyje, bet kol kas Lietuvos vicečempionai laikosi.

46 min. Prasidėjo antra rungtynių pusė!

Pirmas kėlinys.

45 min. Pirmos 45 minutės prabėgo, dabar pertrauka.

41 min. Labai pavojinga proga prie svečių vartų, tačiau marijampoliečius gelbsti S.Giannikoglou.

28 min. R.Habranas iš itin aštraus kampo pykštelėjo į virpstą, net ir vartų tinklas suplyšo.

20 min. Gera lenkų proga, bet gynyboje puikiai žaidžia A.Živanovičius, kuris blokavo itin pavojingą smūgį.

15 min. Kol kas „Sūduvai“ sunku net priartėti prie „Rakow“ komandos vartų.

4 min. Pirmosiomis minutėmis iniciatyva priklauso Lenkijos klubui.

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva“: Makis Giannikoglou, Vaidas Slavickas, Aleksandras Živanovičius, Semiras Kerla, Markas Beneta, Nacho Casesas, Nicolasas Gorobsovas, Olivieris Rommensas, Jordanas N'Kololo, Romainas Habranas, Serge'as Nyuiadzi.

„Rakow“: Vladanas Kovačevičius, Franas Tudoras, Andrzejus Niewulis, Zoranas Arseničius, Mateuszas Wdowiakas, Marko Poletanovičius, Ivanas Lopezas, Patrykas Kunas, Danielis Selagowskis, Vladislavas Gutkovskis, Marcinas Cebula.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?