Po pergalės tiesioginėje dvikovoje „Roma“ aplenkė „Milan“

Trečiąją pergalę iš eilės Italijos futbolo čempionate iškovojo „Roma“ futbolininkai, 16-ojo turo rungtynėse namuose 1:0 (0:0) įveikę „Milan“ futbolininkus.
Radja Nainggolanas
Radja Nainggolanas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje, 27-ąją minutę, „Milan“puolėjas M'Baye Niangas neįmušė „Milan“ 11 metrų baudinio, o pergalingas įvartis įskriejo po Radja Nainggolano smūgio 62-ąją minutę.

Pergalė leido Romos ekipai įsitvirtinti antroje pirmenybių vietoje, trimis taškais lenkiant būtent „Milan“ ekipą.

Kitose pirmadienio rungtynėse Florencijos „Fiorentina“ namie 2:1 parklupdė „Sassuolo“.

Vt. Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvarč. Tšk.
1. „Juventus“ 16 13 0 3 35:14 39
2. „Roma“ 16 11 2 3 36:16 35
3. „Milan“ 16 10 2 4 27:20 32
4. „Napoli“ 16 9 4 3 32:15 31
5. „Lazio“ 16 9 4 3 29:17 31
6. „Atalanta“ 16 9 1 6 25:20 28
7. „Fiorentina“ 15 7 5 3 24:17 26
8. „Torino“ 16 7 4 5 32:22 25