Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Po rekordinio Lionelio Messi įvarčio – Argentina „Copa America“ finale

JAV nesulaikė Argentinos puolimo mašinos ir pralaimėjo jai rezultatu 0:4. Ši pergalė pažymėta ne tik kelialapiu į finalą, bet ir Lionelio Messi rekordu.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

5 kartus geriausiu žaidėju pasaulyje išrinktas Lionelis Messi jau 3 minutę rezultatyviai perdavė kamuolį Ezequieliui Lavezzi, kuris išvedė Argentinos rinktinę į priekį.

Pats L.Messi pasižymėjo 32 žaidimo minutę. Šiuo įvarčiu futbolininkas pagerino Argentinos įmuštų įvarčių rekordą, kuris priklausė Gabrieliui Batistutai. Tai buvo jau 55 L.Messi įvartis nacionalinėje rinktinėje.

Lionelio Messi įvartis

„Mūsų tikslas nuo pat pradžių buvo žaisti finale ir mus pavyko tai įgyvendinti. Mes žaidėme nuostabiai nuo pat pirmos dienos. Mes nusipelnėme būti finale“, – sakė L.Messi.

Argentina po L.Messi įvarčio pirmavo 2:0, tačiau visas JAV viltis sužlugdė Gonzalo Higuainas, kuris įmušė 2 įvarčius.

Argentina sieks pirmojo titulo nuo 1993 metų „Copa America“ ir pirmojo nuo tada, kai 2005 L.Messi pradėjo žaisti rinktinėje.

„Mes tikėjome ir pagaliau pasiekėme. Mes verti būti finale ir jį laimėti po tiek metų“, – sakė L.Messi.

Visi Argentinos įvarčiai rungtynėse su JAV

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį paaiškės, kas taps Argentinos priešininke finale – Kolumbija ar Čilė.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?