Portugalijos žvaigždėmis pasipildžiusi „Barca“ sutrypė varžovus

Įspūdingą pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse iškovojo „Barcelona“. Dviem Portugalijos rinktinės žvaigždėmis pasipildžiusi Katalonijos komanda Barselonos olimpiniame stadione 5:0 sumindžiojo Sevilijos „Real Betis“.
Joao Felixas
Joao Felixas / „Scanpix“/AP nuotr.

Tai buvo pirmosios rungtynės, kai „Barcelona“ aprangą apsivilko iš Madrido „Atletico“ ir „Manchester City“ pasiskolinti portugalai Joao Felixas ir Joao Cancelo. Jie svariai prisidėjo prie katalonų pergalės.

25-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė J.Felixas, o ataką, pasibaigusią tiksliu smūgiu, pradėjo būtent J.Cancelo.

32-ąją minutę J.Felixas gražiai praleido kamuolį, kuris atiteko Robertui Lewandowskiui, pasiuntusiam žaidimo įrankį į „Real Betis“ vartų tinklą.

Po pertraukos „Barcelona“ pratęsė dominavimą. 62-ąją minutę trečią įvartį gražiu baudos smūgiu pelnė Ferranas Torresas, o po keturių minučių tiksliai iš už baudos aikštelės smūgiavo ką tik aikštėje pasirodęs Raphinha.

Svečių triuškinimą 81-ąją minutę savuoju įvarčiu užbaigė J.Cancelo.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusi „Barca“ su 13 taškų pakilo į pirmąją vietą turnyro lentelėje, bet ją jau rytoj vėl gali aplenkti Madrido „Real“, turintis 12 taškų ir žaisiantis prieš San Sebastiano „Real Sociedad“.

Kitose rungtynėse skaudų niuksą gavo Madrido „Atletico“. Diego Simeone treniruojama ekipa svečiuose net 0:3 nusileido „Valencia“ futbolininkams.

Įvarčius Valensijos ekipai pelnė Hugo Duro (5 ir 34 min.) bei Javi Guerra (54 min.).

7 taškus per keturis mačus turintis „Atletico“ yra tik septintas, o 9 taškus per penkis susitikimus surinkusi „Valencia“ pakilo į penktąją vietą.