Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Prancūzas spyrė varžovui į veidą, bet aikštę ant neštuvų paliko pats

Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionatas vos prasidėjo, o jau vienose iš pirmųjų rungtynių arbitrui net dusyk teko iš kišenės išsitraukti raudoną kortelę. Vienam iš futbolininkų rūbinės kryptis buvo parodyta už itin neatsakingą veiksmą.
Sacha Boey (balta apranga)
Sacha Boey (balta apranga) / „Scanpix“ nuotr.

„Lille“ ir „Rennes“ komandų rungtynėse pastaroji į aikštę kiek netikėtai metė jauną 19-metį gynėją Sachą Boey.

Perspektyvus prancūzas sėkmingai prisidėjo prie Lilio žaidėjų atakų stabdymo, tačiau aikštėje ištempė vos kiek ilgiau nei pusvalandį.

35-ąją minutę gynėjas tiesia koja spyrė varžovui Reinildo į veidą ir išvydo raudoną kortelę.

Negana to, epizodas pačiam S.Boey baigėsi skaudžiai – skaudžiai nukritęs, jis iš aikštės buvo išneštas ant neštuvų.

Reinildo ši situacija baigėsi geriau – iš Mozambiko kilęs futbolininkas kurį laiką pragulėjęs ant žolės tęsė rungtynes. Tiesa, neilgam.

Afrikietis 43-ąją minutę grubiai sustabdė į greitą ataką pasileidusį varžovą ir pats prieš save išvydo raudoną kortelę.

10 prieš 10 rungtynes užbaigusios komandos pasidalino po tašką – rungtynės baigėsi 1:1.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?