Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Prasta įžanga į vakarą: Lietuvos jaunimas sutriuškintas Šiaurės Airijoje

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šį vakarą stos į kovą paskutinėse atrankos į 2022 m. pasaulio čempionatą rungtynėse Šiaurės Airijoje, o prieš jas jėgas su šiaurės airiais išsibandė ir Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) komanda.
Karolis Uzėla
Karolis Uzėla / lff.lt nuotr.

Deja, užduoti pozityvaus tono prieš vakaro dvikovą Mariaus Stankevičiaus auklėtiniams nepavyko.

Šiaurės Airijoje lietuviai nusileido šeimininkams net 0:4.

Pirmąjį įvartį sužaidus vos septynias minutes įmušė Alfie McCalmontas, nepalikęs šansų lietuvių vartininkui Gustui Baliutavičiui.

Skirtumą šiaurės airiai padvigubino baigiantis pirmajam kėliniui, kai baudos aikštelėje praradęs kamuolį prasižengė Vilius Armalas, o baudinį realizavo Paulas O'Neillas.

lff.lt nuotr./Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė

Triuškinti lietuvius šeimininkai pradėjo 75-ą minutę, kai antrą savo įvartį pelnė A.McCalmontas.

Galiausiai, rungtynes „uždarė“ 87-ą minutę baudos smūgį realizavęs Chrisas Connas-Clarke'as.

Ketvirtą kartą atrankoje į 2023 m. Europos čempionatą pralaimėję lietuviai C grupėje po penkių mačų turi 3 taškus ir užima paskutinę šeštą vietą.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Primename, kad šįvakar Šiaurės Airijoje žais ir Lietuvos vyrų futbolo rinktinė. Mačo pradžia – 21.45 val.

Tai bus paskutinės lietuvių rungtynės atrankoje į pasaulio čempionatą, kurioje Valdo Ivanausko auklėtiniai kol kas yra iškovoję tik 3 taškus. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Vilniuje 4:1 laimėję šiaurės airiai turi 5 taškus ir užima priešpaskutinę ketvirtą vietą grupėje.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant