Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lyga: „Arsenal“ stiebiasi į viršų, „Leicester“ vis labiau klimpsta

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą prasitęsė 32-ojo turo kovos, o rungtynės buvo žaidžiamos trijuose stadionuose.
Pierre'o-Emericko Aubameyango triumfas
Pierre'o-Emericko Aubameyango triumfas / „Scanpix“ nuotr.

Įtikinamą pergalę namuose pasiekė įsivažiuojantis Londono „Arsenal“ klubas.

„Kanonieriai“ namuose 4:0 sutriuškino „Norwich“ klubą ir pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Šeimininkus į priekį sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį išvedė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas – „Arsenal“ puolėjas pasinaudojo grubia varžovų vartininko klaida.

Jau po kelių minučių skirtumą padvigubino to paties P.Aubameyango perdavimą priėmęs Granitas Xhaka.

Po pertraukos P.Aubameyangas gavo dar vieną dovaną iš varžovų – varžovai tiesiog atidavė kamuolį „Arsenal“ lyderiui, o šis pelnė antrą savo įvartį. Galiausiai, varžovų triuškinimą užbaigė Cedricas Soaresas.

„Arsenal“ ši pergalė leido pakilti į 7-ąją vietą, kuri leistų varžytis UEFA Europos lygos varžybose.

Kitame mače pralaimėjimą patyrė nesėkmingai po sezono atnaujinimo rungtyniaujantis „Leicester City“ klubas. Jis išvykoje 1:2 nusileido Liverpulio „Everton“.

Šeimininkai dviejų įvarčių persvarą turėjo sužaidus vos 16 minučių, po Richarlisono ir Gylfi Sigurdssono, įmušusio baudinį, įvarčių.

Kelechi Iheanacho 51-ąją minutę skirtumą sušvelnino, bet išlyginti rezultato Lesterio futbolininkams nepavyko.

Per trejas rungtynes po karantino vos 2 taškus surinkęs „Leicester“ vis dar išlaiko trečiąją vietą, bet ją gali prarasti dar šįvakar, jei Londono „Chelsea“ laimės savąsias rungtynes.

Trečiosiose rungtynėse „Newcastle“ užtikrintai 4:1 susitvarkė su „Bournemouth“.