„Premier“ lyga: „Chelsea“ išsigelbėjimas ir „Leicester“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Chelsea“ išplėšė lygiąsias, o čempionato lyderiai „Leicester City“ futbolininkai džiaugėsi dar viena pergale.
Cescas Fabregasas
Cescas Fabregasas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Chelsea“ pasiekė lygiąsias 2:2 su „West Ham“ ekipa.

„West Ham“ pirmieji išsiveržė į priekį po 17-ą minutę Manuelio Lanzini įmušto įvarčio. Rezultatą tik kėlinio pabaigoje išlygino Cescas Fabregasas. Tai buvo sėkmingai realizuotas laisvas smūgis, kurį uždirbo Oscaras.

61-ąją minutę „West Ham“ ir vėl buvo priekyje po Andy Carrollo įvarčio. Besibaigiant rungtynių laikui „Chelsea“ uždirbo 11 metrų baudinį. Michailas Antonio neleistinai stabdė Rubeną Loftusą-Cheeką. Tiesa, pakartojimo metu buvo matyti, kad pražanga buvo padaryta ne baudos aikštelėje.

Tačiau C.Fabregasas realizavo baudinį ir „Chelsea“ džiaugėsi tašku.

Londono klubas su 41 tašku rikiuojasi dešimtas. „West Ham“ su 50 taškų liko penktoje vietoje.

Anglijos čempionato lyderis „Leicester City“ klubas 1:0 nugalėjo „Crystal Palace“.

Vienintelį rungtynių įvartį įmušė alžyrietis Riyadas Mahrezas. Tai buvo jau šešioliktas jo įvartis „Premier“ lygoje.

Su 66 taškais Lesterio klubas karaliauja Anglijoje ir „Tottenham“ ekipą lenkia net 8 taškais.