„Premier“ lyga: dužusios „Sheffield“ viltys ir europinėje vietoje įsitaisę „vilkai“

Anglijos „Premier“ lygos finišas jau čia pat, o ir neatsakytų klausimų lieka vis mažiau. Dar daugiau aiškumo įsivyravo po trejų pirmadienio vakaro rungtynių.
Vulverhamptono „Wanderers“ – „Crystal Palace“
Vulverhamptono „Wanderers“ – „Crystal Palace“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

Vulverhamptono „Wanderers“ 2:0 iškovojo pergalę prieš „Crysal Palace“ ekipą ir toliau kaunasi dėl vietos Europos lygoje.

Į priekį Vulverhamptono komandą 41-ąją minutę išvedė Danielis Podence'as, o pergalę užtvirtino Jonny, pasiržymėjęs 68-ąją minutę.

Jei „vilkai“ laimės ir paskutines savo rungtynes, vieta tarptautiniame turnyre bus jų.

„Brighton & Hove Albion“ komanda namuose 0:0 sužaidė su „Newcastle United“.

Šis taškas brangus buvo aikštės šeimininkams, kurie turi 38 taškus iš viso ir užsitikrino vietą kito sezono „Premier“ lygoje.

Ne toks linksmas vakaras buvo „Sheffield United“ ekipai, galvojusiai apie kovas Europoje kitą sezoną.

Šefildo vyrai 0:1 krito prieš Liverpulio „Everton“ ir sulig finaliniu teisėjo švilpuku europinė šeimininkų svajonė dužo.

Pergalingą įvartį „Everton“ ekipai 46-ąją minutę pelnė Richarlisonas.