„Premier“ lyga: „Everton“ futbolininkai stebuklingai apvogė „Manchester United“

Anglijos „Premier“ lygoje į pirmą poziciją besitaikantis „Manchester United“ klubas turėjo vargo šeštadienio vakarą namuose ir galiausiai kaip reikiant prisivirė košės – praleido įvartį paskutinę akimirką ir 3:3 sužaidė su Liverpulio „Everton“.
„Manchester United“ – Liverpulio „Everton“
„Manchester United“ – Liverpulio „Everton“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Edinsonas Cavani (24 min.) ir Bruno Fernandesas (45 min.) dviem tiksliais smūgiais dar iki pertraukos išvedė „raudonuosius velnius“.

Vis tik gyvenimas šeimininkams nebuvo toks jau lengvas. 49-ąją minutę įvartį pelnė Abdoulaye Doucoure, 52-ąją – Jamesas Rodriguezas ir rezultatas tapo lygus.

„Man United“ į priekį vėl išsiveržė po Scotto McTominay'aus įvarčio 70-ąją minutę.

Bet tai, pasirodo, dar nebuvo pabaiga. Dominicas Calvertas-Lewinas smeigė įvartį penktą pridėto laiko minutę ir išplėšė lygiąsias svečiams.

„Raudonieji velniai“ su 45 taškais užima antrąją vietą „Premier“ lygoje. Dviem taškais daugiau turi „Manchester City“, be to, „mėlynieji“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Birmingamo „Aston Villa“ įveikė Londono „Arsenal“ 1:0. Pergalingu tapusį įvartį dar 2-ąją minutę mušė Ollie Watkinsas.

„Aston Villa“ yra 8-oje vietoje turnyro lentelėje su 35 taškais, „Arsenal“ turi 31 tašką ir užima vos 10-ąją vietą.