„Premier“ lyga: iš trijų favoritų pergalę šventė tik „Chelsea“

Anglijos „Premier“ lygoje į kovą stojo Londono „Chelsea“, „Manchester United“ ir Londono „Arsenal“, bet tris taškus iškovoti sugebėjo tik „aristokratai“, kurie užsitikrino kelialapį į kitų metų Čempionų lygą.
Londono „Chelsea“
Londono „Chelsea“ / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Chelsea“ namuose 3:0 nugalėjo „Watford“ ekipą.

Visi trys įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Į priekį „Chelsea“ komandą 48-ąją minutę išvedė Rubenas Loftusas-Cheekas, o skirtumą jau 51-ąją minutę padvigubino Davidas Luizas.

Tašką šiose rungtynėse padėjo 75-ąją minutę pasižymėjęs Gonzalo Higuainas.

„Manchester United“ lygiosiomis 1:1 išvykoje sužaidė su „Huddersfield Town“ ekipa.

„Raudonieji velniai“ buvo išsiveržę į priekį po 8-ąją minutę pelnyto Scotto McTominay'aus įvarčio, bet pusiausvyrą 60-ąją minutę atstatė Isaacas Mbenza.

„Arsenal“ namuose nesugebėjo įveikti „Brighton & Hove Albion“ komandos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Abu įvarčiai buvo pelnyti nuo 11 metrų žymos: 9-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, o 61-ąją – Glennas Murray'us.

„Chelsea“ su 71 tašku žengia trečioje turnyro lentelės vietoje, „Arsenal“ turi 67 taškus ir rikiuojasi penktoje pozicijoje, o „Man United“ klubas su 66 taškais yra šeštas.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?