Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lyga: „lapės“ netikėtai sumedžiotos Londone

Anglijos „Premier“ lygoje „Leicester City“ netikėtai 1:2 krito prieš Londono „Fulham“ ekipą.
„Leicester City“
„Leicester City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ademola Lookmanas išvedė į priekį svečius 30-ąją minutę, o jau po aštuonių minučių skirtumą padvigubino nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavęs Ivanas Cavaleiro.

„Lapės“ rezultatą sušvelnino 86-ąją minutę, kai pasižymėjo Harvey Barnesas.

„Leicester City“ po 10 rungtynių su 18 taškų žengia ketvirtoje vietoje, o štai „Fulham“ net ir po pergalės užima tik 17-ąją vietą – turi 7 taškus.

Kitose pirmadienio rungtynėse „West Ham United“ 2:1 nugalėjo Birmingamo „Aston Villa“ ekipą.

įvarčius nugalėtojams pelnė Angelo Ogbonna (2 min.) ir Jarrodas Bowenas (46 min.).

Rezultatą 25-ąją minutę išlyginęs buvo Jackas Grealishas. „Ason Villa“ dar galėjo išplėšti bent tašką, tačiau Ollie Watkinsas 74-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio, o per pridėtą laiką pelnytas įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?