„Premier“ lyga: Londono klubai išsiskyrė taikiai, sunkią pergalę iškovojo „Man Utd“

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaisti dar du 32-ojo turo susitikimai.
Masonas Greenwoodas ir Ole Gunnaras Solskjaeris
Masonas Greenwoodas ir Ole Gunnaras Solskjaeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Raudonieji velniai“ namuose 3:1 palaužė „Burnley“.

Aikštės šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau savo pranašumu džiaugėsi vos dvi minutes.

48-ąją minutę pasižymėjo Masonas Greenwodas, bet jau po kelių akimirkų švieslentėje degė rezultatas 1:1 – išlyginamąjį įvartį pelnė Jamesas Tarkowskis.

Mančesterio klubui pranašumą pagrindiniam laikui artėjant į pabaigą sugrąžino M.Greenwodas (84 min.), o tašką šiame mače padėjo Edinsonas Cavani (90+3 min.), kuriam rezultatyvų perdavimą atliko šiandien 24-ąjį gimtadienį minintis Donny van de Beekas.

Penktą pergalę iš eilės „Premier“ lygoje iškovojusi Ole Gunnaro Solskjaerio kariauna palaiko intrigą kovoje dėl čempiono trofėjaus – likus 6 turams iki čempionato pabaigos juos iki lyderių „Manchester City“ skiria 8 taškai.

Kitose dienos rungtynėse du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Fulham“ – sužaidė lygiosiomis 1:1.

Scotto Parkerio auklėtinius, kurie kovoja dėl išlikimo lygoje, į priekį 59-ąją minutę nuo 11 metrų žymės išvedė Joshas Maja, tačiau „kanonieriams“ tašką išplėšė Edi Nketiah (90+7 min.).

„Fulham“ futbolininkus iki saugios zonos – 17-osios pozicijos – skiria 6 taškai.