„Premier“ lyga: Luiso Suarezo įvartis išgelbėjo „Liverpool“ nuo pralaimėjimo „Chelsea“, Johnas Terry patyrė sunkią traumą

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį baigėsi vienuoliktojo turo varžybos. Paskutiniame mače Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ klubai sužaidė lygiosiomis 1:1 ir pasidalijo po tašką.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įvartį namuose žaidusiems „mėlyniesiems“ 20-ą minutę įmušė kapitonas Johnas Terry, kuris po dvidešimties minučių patyrė, kaip įtariamą, labai rimtą traumą ir buvo pakeistas. Užsienio žiniasklaidos teigimu, J.Terry gali būti trūkę kelio raiščiai.

Sporto grupė „Facebook“ tinkle. Junkis ir tu, spausk LIKE.

Tai buvo penkiasdešimtasis kapitono įvartis žaidžiant „Chelsea“ ekipoje, įmuštas per 558 rungtynes.

Po įvarčio kamuolį daugiausiai kontroliavo „Liverpool“, pirmame kėlinyje jie kamuolio kontrolę laimėjo 64:36. Nepaisant to, „Chelsea“ žaidimas buvo žymiai pavojingesnis ir daugiau progų įvarčiams turėjo jie.

AFP/Scanpix nuotr./Rungtynių akimirka
AFP/„Scanpix“ nuotr./Johno Terry trauma

Antrame kėlinyje „Chelsea“ buvo nubausti, nors jų vartininkas Petras Cechas iki tol nuobodžiavo. 73-ą min. „Liverpool“ kėlė kampinį ir po jo baudos aikštelėje kilusioje sumaištyje Luisas Suarezas galva nukreipė kamuolį į Londono klubo vartus.

Urugvajietis galėjo „Liverpool“ išplėšti pergalę, tačiau mačo pabaigoje puikiai sužaidė ir savo komandą išgelbėjo P.Cechas. Tai buvo 11-asis L.Suarezo įvartis šiame sezone, o 8 iš jų puolėjas pelnė „Premier“ lygoje. Pagal šį skaičių L.Suarezas pavijo „Manchester United“ puolėją Robiną van Persie.

Po šių rungtynių lygoje ir toliau pirmauja „Manchester United“ klubas (27 taškai.), kuri lenkia antroje vietoje esančią „Manchester City“ (25 tšk.) ir „Chelsea“ (24 tšk.).