„Premier“ lyga: sensacingas smūgis „Chelsea“ ambicijoms ir favoritų pergalės

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos ketveriios rungtynės, kuriose pergales prieš pajėgius varžovus šventė „Manchester City“ ir „Liverpool“, o štai Londono „Chelsea“ tėškėsi veidu į purvą.
Londono „Chelsea“
Londono „Chelsea“ / „Scanpix“ nuotr.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai namuose net 2:5 krito prieš turnyro autsaiderius „West Bromwich Albion“ futbolininkus.

„Chelsea“ išsieržė į priekį po Christiano Pulisičiaus įvarčio 27-ąją minutę, o jau po dviejų minučių Thiago Silva gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Mattheusas Pereira sugebėjo pelnyti net du įvarčius ir į pertrauką primaudami išėjo svečiai.

Callumas Robinsonas (63 min.) ir Mbaye Diagne (68 min.) mušė po įvartį ir „Chelsea“ ekipa jau buvo triuškinama.

Tuomet 71-ąją minutę skirtumą sušvelnino Masonas Mountas, bet C.Robinsonas per pridėtą laiką kalė paskutinę vinį į Londono komandos vartus.

Su 51 tašku „Chelsea“ yra ketvirtoje vietoje, o štai „West Bromwich Albion“ turi 21 tašką ir rikiuojasi vos 19-oje pozicijoje net ir po skambios pergalės.

„Man City“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Leicester City“.

Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė Benjaminas Mendy (58 min.) ir Gabrielis Jesusas (74 min.).

„Man City“ (74 tšk.) užtikrintai pirmauja Anglijos čempionate, „lapės“ turi 56 taškus ir žengia trečios.

„Liverpool“ antrajame kėlinyje sutriuškino Londono „Arsenal“ komandą, rungtynės baigėsi 3:0 svečių naudai.

Diogo Jota pasižymėjo 64-ąją ir 82-ąją minutėmis, Mohamedas Salahas kamuolį į tinklą nukreipė 68-ąją minutę.

„Liverpool“ (49 tšk.) bent trumpam pakilo į penktąją turnyro lentelės vietą, „Arsenal“ turi 42 taškus ir užima 9-ąją poziciją.

„Leeds United“ namuose 2:1 laimėjo prieš „Sheffield United“.