„Premier“ lyga: trys „Tottenham“ įvarčiai per šešias minutes ir triumfuojantis J.Kloppas

Sekmadienį vykusiose paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 33-iojo turo rungtynėse pasipylė įvarčių kruša. „Tottenham“ klubas grandų dvikovoje per šešias minutes sumaitojo „Manchester United“ klubą, o įsisiautėję Jurgeno Kloppo auklėtiniai iš „Liverpool“ 4:1 sutriuškino „Stoke City“ ekipą.
„Premier“ lyga: „Tottenham“ – „Man Utd“
„Premier“ lyga: „Tottenham“ – „Man Utd“ / „Scanpix“ nuotr.

Gyvybiškai svarbiose rungtynėse „Tottenham“ futbolininkai 3:0 įveikė „raudonuosius velnius“ ir prie „Leicester City“ komandos vėl priartėjo 7 taškais.

Nors Mauricio Pochettino auklėtiniai turėjo saują progų ir pirmame kėlinyje, tris įvarčius jie įmušė 70-76 minučių laikotarpyje.

Pirmasis „gerves“ į priekį išvedė jaunasis talentas Dele Alli. Jam it ant lėkštutės kamuolį padėjo Christianas Eriksenas.

76-ą minutę lemiamą smūgį „raudoniesiems“ velniams sudavė ir pats Erikas Lamela. Argentinietis tiksliu šūviu į apatinį vartų kampą pasižymėjo po Danny Rose’o perdavimo.

Triuškinančią pergalę pasiekė ir Jurgeno Kloppo vadovaujami „Liverpool“ futbolininkai, namuose 4:1 sutriuškinę „Stoke City“ ekipą.

Du įvarčiu Mersisaido ekipai pelnė Divockas Origi, po vieną prisidėjo Danielis Sturridge’as ir gynėjas Alberto Moreno. Svečiams vienintelį įvartį pelnė Bojanas Krkičius.

„Liverpool“ klubas „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje su 48 taškais užima aštuntą vietą, tačiau dar turi galimybę pakovoti dėl vietos penktosios vietos, kuri leistų klubui žaisti Europos lygoje. Šiuo metu penktoje pozicijoje puikuojasi „Man Utd“ komanda.