„Premier“ lyga: varžovų įvartis į savus vartus lėmė „Arsenal“ pergalę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiami vos du susitikimai. Pirmame pergalę iškovojo bei pirmuosius taškus sezone pelnė Londono „Arsenal“, svečiuose 2:1 (1:1) privertęs pasiduoti „Crystal Palace“ futbolininkus.
Joelis Wardas ir Alexis Sanchezas
Joelis Wardas ir Alexis Sanchezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Arsenal“ užtikrinčiau pradėjo susitikimą: jau pirmosiomis minutėmis pavojingas atakas sukūrė Aaronas Ramsey bei Alexis Sanchezas. 16-ą minutę po Mesuto Ozilo perdavimo įspūdingai kamuolį į vartus nukreipė Olivieris Giroud, svečių ekipą išvesdamas į priekį – 1:0.

Po pelnyto įvarčio „Arsenal“ apsukų nemažino – dar kartą pavojingai atakavo A.Sanchezas bei Nacho Monrealis. Vis dėlto „Crystal Palace“ pasinaudojo sava proga: 28 min. „Arsenal“ vartininką nuginklavo Joelis Wardas – 1:1.

Po pertraukos išsiveržti į priekį galėjo „Crystal Palace“, tačiau puikios galimybės neišnaudojo Jasonas Puncheonas. Neįmuši tu – įmuša tau. Šiuo atveju... pats sau. Bandydamas apsiginti, įvartį į savus vartus 55-ą min. pasiuntė „Crystal Palace“ futbolininkas Damienas Delaney.

Nepaisant „Crystal Palace“ ekipos pastangų, rezultato išlyginti nepavyko: „Arsenal“ iškovojo pergalę ir pirmuosius tris taškus sezone – 2:1.

„Crystal Palace“ 1 – 3 „Arsenal“
16' [0 – 1] O.Giroud
28' [1 – 1] J.Wardas
55' [1 – 2] D.Delaney (į savus vartus)