„Premier“ lygoje – „Aston Villa“ triumfas ir „Man Utd“ vargai prieš vidutiniokus

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Birmingamo „Aston Villa“ ekipa, kuri išvykoje 3:1 įveikė Londono „Fulham“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis krito jau penktąją mačo minutę, kuomet Raulis Jimenezas sulaukė nuostabaus perdavimo iš Berndo Leo bei galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus, išvesdamas „Fulham“ į priekį (1:0).

Visgi Morganas Rogersas vos po 4 minučių atstatė pusiausvyrą (1:1).

„Fulham“ turėjo puikią progą vėl išsiveržti, tačiau Andreasas Pereira nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio. Jį atrėmė vartininkas Emiliano Martinezas.

59-ąją minutę Ollie Watkinsas išvedė „Aston Villa“ į priekį (2:1), o 69-ąją minutę nutiko nelaimė: Issa Diopas nukreipė kamuolį į savus vartus ir taip svečiai dar labiau nutolo (3:1).

Netrukus „Fulham“ liko dešimtyje, nes raudoną kortelę už nesportišką elgesį užsidirbo Joachimas Andersenas.

„Aston Villa“ irgi baigė mačą dešimtyje. Jadenas Philogene'as 88-ąją ir 93-ąją minutę užsidirbo po geltoną kortelę ir buvo išvarytas.

Tuo metu nelengvą pergalę „Premier“ lygoje iškovojo „Manchester United“, kuris namuose 2:1 įveikė Brentfordo futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito pirmojo kėlinio penktąją pridėtą minutę, kuomet Matthijsas de Ligtas dėl prakirstos kaktos buvo priverstas palikti aikštelę, o persvara pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį po Ethano Pinnocko įvarčio (1:0).

Po šio epizodo už ginčus su teisėjais geltona kortele buvo nubaustas „Man Utd“ treneris Erikas ten Hagas.

Visgi rezultatą šeimininkai išlygino jau 47-ąją minutę, kuomet įvartį įmušė Alejandro Garnacho (1:1).

Kertinis įvartis krito 62-ąją rungtynių minutę, kuomet Rasmusas Hojlundas pasiuntė kamuolį į vartus po puikaus Bruno Fernandeso perdavimo (2:1).