Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lygoje – „Liverpool“ pergalė ir „vilkų“ antausis A.Conte kariaunai

Sekmadienį 25-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse pergales iškovojo „Liverpool“ ir „Wolverhampton“ klubai.
"Liverpool"
"Liverpool" / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Stipriausios sudėties į Bernlį atvykę Liverpulio futbolininkai nuo pirmųjų minučių startavo ir su Mohamedu Salahu, ir su Sadio Mane, kurie dar prieš savaitę varžėsi Afrikos futbolo čempionato finale.

Keletą neblogų progų iššvaistę svečiai pirmajame kėlinyje neblizgėjo gynyboje, tačiau „Burnley“ futbolininkams tuo pasinaudoti nepavyko.

Pirmasis įvartis krito kėlinio pabaigoje po standartinės situacijos – 40-ąją minutę pasižymėjo vidurio saugas Fabinho.

Vienintelio tikslaus smūgio Jurgeno Kloppo kariaunai užteko iškovoti ketvirtą pergalę paeiliui ir priartėti prie „Premier“ lygos lyderių „Manchester City“. Dabar ekipas skiria 9 taškai, tačiau Liverpulio klubas dar turi rungtynes atsargoje.

Netikėtumas užfiksuotas sostinėje, kur Antonio Conte treniruojami Londono „Tottenham“ futbolininkai rezultatu 0:2 neprilygo svečiams iš Vulverhamptono.

„Vilkai“ tvirtus pamatus pergalei sau pasidėjo per pirmąsias 18 rungtynių minučių. Iš pradžių pasižymėjo Raulis Jimenezas (6 min.), o vėliau svečių pranašumą padvigubino Leanderis Dendockeris.

Tris taškus į savo taupyklę įsidėję Bruno Lage auklėtiniai turnyrinėje lentelėje aplenkė šiandieninius savo varžovus ir su 37 taškais dabar yra septinti.

Kitame stadione „Newcastle United“ namuose 1:0 palaužė Birmingamo „Aston Villa“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant