„Premier“ lygoje – nuostabus belgo šūvis ir sunkios „lapių“ bei „plaktukų“ pergalės

Devintajame Anglijos „Premier“ lygos ture po tris taškus į savo taupyklę įsidėjo „Leicester City“ ir Londono „West Ham“ klubai.
Youri Tielemansas ir Kelechi Iheanacho
Youri Tielemansas ir Kelechi Iheanacho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Brendano Rodgerso vadovaujamos „lapės“ svečiuose 2:1 palaužė puikiai stipriausiame šalies futbolo divizione pritapusį „Brentford“ klubą.

Gražiausiu rungtynių momentu neabejotinai tapo pirmasis įvartis, kurio autoriumi tapo tikrą patranką iš tolimojo nuotolio paleidęs Youri Tielemansas.

Vidurio saugas iš Belgijos pastaruoju metu yra labai aktyvus puolime – pasižymėjo jau trečiose rungtynėse paeiliui.

Rungtynių kontrolę perėmę šeimininkai rezultatą išlygino jau po pertraukos – 60-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Mathiasas Jorgensenas.

Visgi lemiamą žodį šiame mače tarė „Leicester City“ – 73-ąją minutę pergalingą įvartį jiems padovanojo Jamesas Maddisonas, pasižymėjęs pirmą sykį nuo vasario mėnesio.

14 taškų savo sąskaitoje turinčios „lapės“ turnyrinėje lentelėje aplenkė šiandieninius varžovus ir palypėjo į 9-ąją poziciją. „Brentford“ (12 tšk.) yra 12-ti.

Kitame stadione „Premier“ lygoje įvyko dviejų Londono klubų derbis – „West Ham“ 1:0 palaužė „Tottenham“.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 72-ąją minutę, kuomet po Aarono Creswello pakelto kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė Michailas Antonio.

Po pergalės Davido Moyeso treniruojamas klubas šoktelėjo į ketvirtą poziciją, o „Spurs“ nukrito į šeštąją.