Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lygoje – paskutinių sekundžių drama ir „Man Utd“ kapituliacija

Dramatišką pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „West Ham United“ ekipa, kuri 2:1 palaužė „Manchester United“ futbolininkus.

Pirmojo įvarčio reikėjo laukti iki 74-osios minutės, kuomet „West Ham“ į priekį išvedė Crysencio Summerville'as, kuris sulaukė puikaus perdavimo iš Danny Ingso ir pasiuntė kamuolį į vartus (1:0).

Visgi netrukus prie sienos prispausti „Man Utd“ atstatė svarstykles ir tiksliai galva smūgiavo Casemiro (1:1).

Kai jau atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, tačiau 87-ąją minutę D.Ingsą baudos aikštelėje pargriovė Matthijsas de Lightas. Po VAR peržiūros buvo skirtas baudinys, o jį realizavęs Jarrodas Bowenas išplėšė pergalę „West Ham“ (2:1).

Tuo metu pergalę taip pat iškovojo Londono „Chelsea“ ekipa, kuri 2:1 įveikė „Newcastle United“ futbolininkus.

Įvartis krito jau 4-ąją minutę, kuomet tiksliai smūgiavo Cole'as Palmeris, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas dėl nuošalės.

Visgi „Chelsea“ ilgai netruko įmušti dar vieną – šįkart 18-ąją minutę pasižymėjo Nicolas Jacksonas ir įvartis buvo įskaitytas (1:0).

Persvara Londono klubas džiaugėsi neilgai: jau 32-ąją minutę Alexanderis Isakas meistriškai apgavo varžovus bei pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą (1:1).

Lemiamas mačo įvartis krito jau 47-ąją minutę, kuomet C.Palmeris vėl pasiuntė kamuolį į vartus, tik šįkart be nuošalės (2:1). Per likusį laiką „Newcastle Utd“ išlyginti rezultato nesugebėjo.

Kiek netikėtą pergalę iškovojo „Crystal Palace“ ekipa, kuri 1:0 įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ komandą.

„Crystal Palace“ ekipa į priekį išsiveržė jau 31-ąją minutę, kuomet tikslus buvo Jeanas-Philippe'as Mateta (1:0).

50-ąją minutę šeimininkai įmušė dar vieną įvartį: pasižymėjo Eberechi Eze, tačiau dėl nuošalės jis buvo atšauktas.

Tačiau vieno įvarčio pergalei užteko: „Tottenham Hotspur“ nesugebėjo realizuoti solidžių progų ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.