„Premier“ lygoje – paskutinių sekundžių kirtis „Liverpool“ ekipai

Šeštadienio popietę Anglijoje buvo pratęstas 33-asis „Premier“ lygos turas. Dėl vietos pirmajame ketverte įnirtingai kovojantis „Liverpool“ namuose nesugebėjo įveikti „Newcastle United“ futbolininkų – 1:1.
Mohamedas Salahas ir Curtisas Jonesas
Mohamedas Salahas ir Curtisas Jonesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkams pavyko pasiekti greitą įvartį – jau 3-ąją minutę iš kelių metrų tikrą patranką į varžovų vartus paleido Mohamedas Salahas.

Egiptiečiui tai buvo jubiliejinis 20-asis įvartis šiame „Premier“ lygos sezone.

Su šiuo tiksliu smūgiu M.Salahas įsirašė ir į savo klubo istorijos metraščius – tapo pirmuoju „Liverpool“ futbolininku, kuriam trijuose skirtinguose sezonuose „Premier“ lygoje pavyko pasižymėti bent 20 kartų.

„Anfieldo“ šeimininkai viso susitikimo metu dominavo ir link vartų pasiuntė net 22 kamuolius, iš kurių 9 skriejo į vartų plotą, tačiau pergalės tai negarantavo.

Svečiai tikrą pirtį čempionams užkūrė per pridėtą teisėjo laiką. Iš pradžių dėl žaidimo ranka Callumo Wilsono įvartis buvo neįskaitytas, tačiau penktą pridėtą teisėjo minutę rezultatą visgi išlygino Josephas Willockas, o visai netrukus nuaidėjo ir finalinis teisėjo švilpukas.

Jaunasis „Newcastle United“ talentas pastaruoju metu tapo tikru lemiamų akimirkų meistru. Dažnai nuo suolo kylantis saugas balandžio 4 d. išlyginamąjį įvartį prieš „Tottenham“ pelnė 85-ąją minutę, o balandžio 17 d. pergalę prieš „West Ham“ atnešė tiksliu smūgiu 82-ąją minutę.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Joe Willockas

Su 54 taškais Jurgeno Kloppo auklėtiniai išlieka šešti. Jau šiandien vakare Liverpulio ekipos atotrūkis iki ketvirtosios pozicijos, garantuosiančios vietą kitų metų UEFA Čempionų lygoje, padidės dar labiau, mat susitiks aukščiau lentelėje stovintys „Chelsea“ ir „West Ham“ klubai.

„Newcastle United“ su 36 taškais rikiuojasi 15-tas.

Vienintelėse penktadienį įvykusiose rungtynėse kita Liverpulio ekipa „Everton“ svečiuose 1:0 palaužė Londono „Arsenal“.