„Premier“ lygoje – pergalių kelyje išlikęs „Arsenal“ ir dramatiškas „Man Utd“ triumfas

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą sužaisti penki mačai, o iš aštuonių iš viso pasiektų įvarčių net penkis įmušė viena komanda.

Antrą pergalę iš eilės pasiekė ir iš duobės toliau lipa Londono „Arsenal“ klubas.

Mikelio Artetos auklėtiniai svečiuose 1:0 palaužė „Brighton“.

Pergalingą „kanonierių“ įvartį 66-ąją minutę pelnė Alexandre'as Lacazette'as.

„Scanpix“ nuotr./Alexandre'o Lacazette'o ir Pierre'o-Emericko Aubameyango džiaugsmas

„Arsenal“ bando lipti iš duobės „Premier“ lygoje, kai nelaimėjo net aštuonių susitikimų iš eilės. Savaitgalį prieš to paties miesto „Chelsea“ komandą laimėjęs klubas dabar yra 13-oje vietoje.

Kitose rungtynėse dramatišką pergalę pasiekė „Manchester United“, paskutinę akimirką nokautavęs „Wolverhampton“ vienuolikę 1:0.

Pergalingą įvartį ketvirtąją antrojo kėlinio pridėtą minutę įmušė individualiai sužaidęs Marcusas Rashfordas.

Devintoji sezono pergalė leido „Man Utd“ pakilti į antrąją vietą – „raudonieji velniai“, turintys 30 taškų, nusileidžia tik dviem taškais daugiau surinkusiems čempionams „Liverpool“ žaidėjams.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Įspūdingą pergalę svečiuose pasiekė Marcelo Bielsos treniruojamas „Leeds United“ klubas, net 5:0 sudaužęs „West Brom“ futbolininkus.

Net keturis įvarčius Lydso komanda pelnė dar pirmajame kėlinyje.