„Premier“ lygoje – skaudžios „Manchester City“ lygiosios

Paskutinėse šeštadienio „Premier“ lygos 23-iojo turo rungtynės pasibaigė skaudžiomis „Manchester City“ komandos lygiosiomis. Progą bent trumpam į turnyrinės lentelės viršūnę pakilti turėję Manuelio Pellegrini auklėtiniai išvykoje 2:2 sužaidė su „West Ham“ futbolininkais.
Sergio Aguero ir Yaya Toure
Sergio Aguero ir Yaya Toure / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis į „Man City“ vartus krito jau pirmą dvikovos minutę. Tąkart tiksliu smūgiu pasižymėjo puolėjas Enneris Valencia.

Tačiau „West Ham“ džiaugsmas ilgai netruko, nes jau 9-ą minutę tiksliu šūviu nuo vienuolikos metrų žymos rezultatą išlygino Sergio Aguero.

56-ą minutę „West Ham“ į priekį dar kartą išvedė E.Valencia. Rezultatyvų perdavimą jam atliko Michailas Antonio.

„Miestiečių“ kailį pačioje rungtynių pabaigoje išgelbėjo S.Aguero. Argentiniečio įvartis 81-ą minutę lėmė „West Ham“ ir „Man City“ klubų lygiąsias 2:2.

Pergalės išplėšti nesugebėję M.Pellegrini auklėtiniai trumpam pakilo į antrąją „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą, tačiau jau sekmadienį iš ten juos išstumti galimybę turės Londono „Arsenal“ futbolininkai, savo ginklus suremsiantys su „Chelsea“ ekipa.