„Premier“ lygoje – smūgis „Liverpool“ čempioniškoms viltims ir „Man Utd“ pažeminimas

36-asis Anglijos „Premier“ lygos turas gali tapti lemiamu sprendžiant pirmenybių nugalėtojo klausimą. Taškus namuose prarado klysti nebegalintys „Liverpool“ futbolininkai, kurių viltys tapti šalies čempionais sparčiai blėsta.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jurgeno Kloppo kariauna namuose 1:1 sužaidė su Londono „Tottenham“ futbolininkais.

Svarbiausi rungtynių įvykiai vyko antroje žaidimo dalyje. Puikiai kontratakavę svečiai išsiveržė į priekį 56-ąją minutę, kuomet Ryanas Sessegnonas atliko rezultatyvų perdavimą Son Heung-Minui.

Luisas Diazas 74-ąją minutę rezultatą išlygino, tačiau likusio laiko šeimininkams išplėšti pergalei neužteko.

Dabar „Liverpool“ savo sąskaitoje turi 83 taškus – tiek pat, kiek ir „Manchester City“, tačiau jie savo 36-ojo turo rungtynes dar žais.

Tikrą pažeminimą 36-ajame ture patyrė „Manchester United“ klubas, praradęs net ir teorines viltis patekti į kitų metų UEFA Čempionų lygą.

Ralfo Rangnicko auklėtiniai svečiuose net 0:4 buvo sutriuškinti „Brighton“ vienuolikės.

„Žuvėdroms“ įvarčius mušė keturis skirtingi futbolininkai – Moisesas Caicedo (15 min.), Marcas Cucurella (49 min.), Pascalis Grossas (57 min.) ir Leandro Trossardas (60 min.), atlikęs dar ir du rezultatyvius perdavimus.

„Raudoniesiems velniams“ vietiniame fronte liko paskutinės rungtynės, o 58 taškus savo sąskaitoje turinčiam klubui iki ketvirtoje vietoje esančio „Arsenal“ trūksta penkių taškų. Maža to, pastarieji dar žais net keturis mačus.

„Brighton“ ekipai tai buvo trečioji pergalė paeiliui – su 47 taškais jie rikiuojasi septinti.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant