Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lygoje – „Tottenham“ klubo išsigelbėjimas per pridėtą teisėjo laiką

Londono „Tottenham“ ekipa pasiekė dramatišką pergalę Votforde – 21-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse Antonio Contes auklėtiniai minimalia persvara 1:0 palaužė vietos „Watford“ futbolininkus.
Londono „Tottenham“
Londono „Tottenham“ / „Scanpix“ nuotr.

Šiaurės Londono klubas oponentų gynybą pramušė tiksint paskutinėms rungtynių minutėms.

Arbitras antrajame kėlinyje iš viso pridėjo net aštuonias papildomas minutes, o vienintelis rungtynių įvartis krito 90+6 min., kuomet po Son Heung-Mino perdavimo galva pasižymėjo Davinsonas Sanchezas.

Po pergalės „Spurs“ su 33 taškais pakilo į penktą turnyrinės lentelės poziciją.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Antonio Conte

A.Contes teigiama įtaka ekipos žaidimui – nenuginčijama. Italui stojus prie „Tottenham“ klubo vairo ekipa per 8 rungtynes Anglijoje kol kas nepatyrė nė vieno pralaimėjimo – iškovojo 5 pergales ir 3 kartus sužaidė lygiosiomis.

Kito italo Claudio Ranieri vadovaujamos „širšės“ su 13 taškų yra vos 17-tos.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant