Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lygos gigantų mūšyje – atkakli kova ir „Liverpool“ išgelbėjęs M.Salaho įvartis

Sekmadienį „Premier“ lygoje Londone susitiko du Anglijos futbolo gigantai „Liverpool“ ir „Arsenal“. Mačas baigėsi lygiosiomis – 2:2.
Mohamedas Salah
Mohamedas Salahas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis krito jau 9-ąją minutę, kuomet kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Bukayo Saka ir išvedė „Arsenal“ į priekį (1:0).

Netrukus atsakomąjį smūgį sudavė „Liverpool“ bei 18-ąją minutę Virgilas van Dijkas galva pasiuntė kamuolį į vartus (1:1).

43-ąją minutę Declanas Rice'as pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kurį pasiekė Mikelis Merino ir tai virto gražiu įvarčiu, vėl išvedusiu „Arsenal“ (2:1).

Nors didžiąją antrojo kėlinio dalį „Liverpool“ spaudė varžovus, Londono ekipai pavyko laikytis, tačiau galiausiai šeimininkus ištraukė Mohamedas Salahas, kuris pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą bei 81-ąją minutę išlygino rezultatą (2:2).