„Premier“ lygos išsišokėliams – skaudus kirtis nuo „Manchester City“

Dideliu netikėtumu šio Anglijos „Premier“ lygos sezono pradžioje tapęs „Brighton“ klubas devintajame ture nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Manchester City“ ekipai – namuose nusileido rezultatu 1:4.
Bernardo Silva, Riyadas Mahrezas ir Kevinas De Bruyne
Bernardo Silva, Riyadas Mahrezas ir Kevinas De Bruyne / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pepo Guardiolos kariauna rungtynių nugalėtojo klausimą išsprendė dar per pirmąsias 45 žaidimo minutes, per kurias suspindo vis ryškesniu komandos lyderiu tampantis Philas Fodenas.

21-erių „Man City“ ir Anglijos rinktinės talentas pelnė dublį 28 ir 31 minutėmis, o svečių įvarčių sąskaitą 13-ąją minutę atidarė Ilkay'us Gundoganas.

„Brighton“ futbolininkai antrajame kėlinyje pademonstravo atsigavimo ženklus ir nusipelnė paguodos įvarčio, kurį 81-ąją minutę nuo 11 metrų žymės įmušė Alexis Mac Allisteris.

Tiksint paskutinėms rungtynių minutėms pasižymėti suspėjo ir po keitimo aikštėje pasirodęs Riyahas Mahrezas.

„Miestiečiai“ po 9 turų turi 20 taškų ir nusileidžia tik „Chelsea“ (22 tšk.).

„Brighton“ futbolininkai, sezono pradžioje pateikę ne vieną staigmeną, su 15 taškų išlieka ketvirti.