„Premier“ lygos lyderiai smaginosi, „Man Utd“ vėl strigo

Anglijos „Premier“ lygos lyderiai Londono „Arsenal“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę, o „Manchester United“ vėl barstė taškus.
Londono „Arsenal“ futbolininkai
Londono „Arsenal“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Arsenal“ svečiuose 3:0 sudorojo Londono „Fulham“ komandą.

Mikelio Artetos auklėtiniai reikalus sutvarkė jau pirmojo kėlinio viduryje. Pirmasis įvartis 21-ąją minutę krito po kampinio, kai Leandro Tossard'o pakeltą kamuolį į vartus galva nukreipė vidurio gynėjas Gabrielis Magalhaesas.

Jau po penkių minučių jo bendravardis Gabrielis Martinelli smūgiu galva „uždarė“ dar vieną L.Trossard'o perdavimą ir „Arsenal“ pranašumą padvigubino.

Dar pirmajame kėlinyje „kanonieriai“ ėmė triuškinti kitą Londono komandą – per pridėto laiko antrą minutę norvegas Martinas Odegaardas pelnė trečiąjį „Arsenal“ įvartį.

Antrajame kėlinyje įvarčių nebebuvo ir „Arsenal“ iškovojo įtikinamą pergalę.

66 taškus turintis Šiaurės Londono klubas toliau pirmauja lygoje ir siekia ilgai laukto titulo.

Kitose rungtynėse „Southampton“ ir „Manchester United“ sužaidė be įvarčių 0:0.

Svarbiausias rungtynių įvykis nutiko 34-ąją minutę, kai už grubią pražangą įčiuožus varžovui į koją raudona kortele buvo nubaustas Casemiro, palikdamas „Man Utd“ futbolininkus beveik valandą žaisti turint vienu žaidėju mažiau.

10 prieš 11 likę „raudonieji velniai“ nesugebėjo nuginkluoti varžovų, kurie turėjo netgi daugiau progų pelnyti įvartį – „Southampton“ pirmavo pagal smūgius (18-10), kamuolio kontrolę (54 proc. prieš 46) ir tikėtinus įvarčius (1,27 prieš 0,91).

„Man Utd“ su 50 taškų lieka trečioje vietoje, bet oponentai artėja prie Eriko ten Hago auklėtinių.