Prie visų įvarčių prisidėjęs L.Messi atvedė Argentiną į „Copa America“ pusfinalį

Lionelio Messi vedama Argentinos rinktinė užtikrintai žengė į „Copa America“ turnyro pusfinalį. Ketvirtfinalio etape jie 3:0 nepaliko vilčių Ekvadoro futbolininkams.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Argentinos rinktinės lyderis prisidėjo prie visų trijų ekipos įvarčių.

40-ąją minutę L.Messi atliko rezultatyvų perdavimą Rodrigo De Paului, 84-ąją minutę asistavo Lautaro Martinezui, o 90+3 min. dar spėjo ir pasižymėti pats, atlikdamas nuostabų baudos smūgį.

Antrą pridėtą antrojo kėlinio minutę iš aikštės išvarytas dėl raudonos kortelės buvo ekvadorietis Piero Hincapie, tačiau didelės įtakos rungtynių eigai šis įvykis jau nebeturėjo.

„Copa America“ pusfinalyje argentiniečių lauks kietas Kolumbijos rinktinės riešutėlis.

Kitame ketvirtfinalyje Urugvajaus ir Kolumbijos rungtynių pagrindinis laikas baigėsi 0:0, tačiau po 11 metrų baudinių serijos stipresni pasirodė kolumbiečiai (4:2).

Kitame pusfinalyje Brazilija žais su Peru.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant