Prieš atvykdamas į rinktinę K.Uzėla pasižymėjo pirmuoju įvarčiu Latvijos pirmenybėse

Latvijos futbolo pirmenybėse savo pirmąjį įvartį pelnė Karolis Uzėla, atstovaujantis Rygos RFS ekipai.
Karolis Uzėla
Karolis Uzėla / RFS nuotr.
Temos: 1 Karolis Uzėla

Lietuvis pasižymėjo rungtynėse su Rygos „Metta“, kurias RFS laimėjo rezultatu 6:0.

K.Uzėla aikštėje pasirodė 58-ą minutę po keitimo ir savąjį įvartį mušė 78-ą minutę – tai buvo paskutinis rungtynių įvartis.

K.Uzėla sėkmingai smūgiavo vienu lietimu iš distancijos.

2022 m. sausį į RFS iš Vilniaus „Žalgirio“ persikėlusiam atraminiam saugui tai pirmas įvartis, vilkint latvių klubo marškinėlius.

Primename, kad K.Uzėlą Edgaras Jankauskas pakvietė į Lietuvos rinktinę, kuri šį mėnesį Europos čempionato atrankoje susitiks su Bulgarijos ir Vengrijos komandomis.