Prieš kelionę į Vilnių italai pranoko bulgarus, vokiečiai išvargo pergalę Rumunijoje

2022-ųjų metų pasaulio čempionato atrankos varžybose Europos zonoje sekmadienio vėlų vakarą sužaista dar dešimt susitikimų.
Italijos rinktinė
Italijos rinktinė / „Scanpix“ nuotr.

C grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, Italijos komanda 2:0 svečiuose pranoko antrą pralaimėjimą patyrusius bulgarus.

Roberto Mancini vyrai atranką pradėjo dviem pergalėmis, kaip ir šveicarai, o trečiadienį atvyks į Vilnių kautis su lietuviais.

Sofijoje 43-ąją minutę baudinį realizavo Andrea Belotti, o 83-ąją pergalę įtvirtino Manuelis Locatelli.

J grupėje vieni būsimo Europos čempionato favoritai vokiečiai 1:0 svečiuose pranoko Rumuniją.

Pergalingą įvartį Bukarešte Serge'as Gnabry įmušė 16-ąją minutę. Vokiečiai atranką pradėjo dviem pergalėmis ir pirmauja grupėje.

B grupėje lietuvius draugiškame mače trečiadienį sutriuškinęs Kosovas gavo skaudžią pamoką namuose, 0:3 nusileidęs Švedijai.

D grupės mače antrą kartą lygiosiomis sužaidė Ukraina, 1:1 namuose sukovojusi su suomiais. Tiesa, jeigu pirmajame mače su prancūzais Andrijus Ševčenka galėjo džaiugtis, tai šį kartą ukrainiečiai planavo pergalę.

Suomiai tašką išplėšė 89-ąją minutę, Teemu Pukki realizavus baudinį.

F grupėje austrai 3:1 namuose pranoko Farerų salas, o Izraelio ir Škotijos dvikova pasibaigė taikiai 1:1.

I grupėje pirmąją pergalę iškovojo lenkai, 3:0 namuose pranokę Andorą. Du įvarčius įmušė Robertas Lewandowskis, vieną pridėjo Karolis Swiderskis.

San Marinas tokiu pačiu rezultatu pralaimėjo vengrams.