Principiniame mače Gonzalo Higuainas pražudė savo buvusį klubą

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštadienio vakarą buvo žaidžiami 11-ojo turo susitikimai. Centrinė turo dvikova vyko Turine, kur vietos „Juventus“ susitiko su „Napoli“ futbolininkais.
Gonzalo Higuainas
Gonzalo Higuainas / „Scanpix“ nuotr.

Nors svečiai šiame mače turėjo iniciatyvą ir buvo kur kas aktyvesni, dvi alžyriečio gynėjo Faouzi Ghoulamo klaidos niekais pavertė visas pastangas.

50-ąją minutę Leonardo Bonucci išvedė šeimininkus į priekį, bet po keturių minučių „Napoli“ surengė fantastišką ataką ir Jose Callejonas rezultatą išlygino.

Išlyginę rezultatą, Maurizio Sarri vyrai bėgo mušti antrojo įvarčio ir buvo nubausti. 71-ąją minutę pirmas prie atšokusio kamuolio suskubo Gonzalo Higuainas ir galingu smūgiu išplėšė „Juvei“ pergalę – 2:1.

Įmušęs įvartį, argentinietis džiaugėsi santūriai, nes dar pernai vilkėjo „Napoli“ marškinėlius ir varžovų stovykloje iki šiol yra laikomas išdaviku.

Kitame mače Florencijos „Fiorentina“ svečiuose 1:0 įveikė „Bologna“ futbolininkus, o vienintelį įvartį 31-ąją minutę iš 11 metrų baudinio įmušė kroatas Nikolas Kaliničius.