Prireikė skubaus keitimo: kroatas rungtynių įkarštyje sulaukė „įtartino“ testo rezultato

Kroatijos rinktinės strategui Zlatko Daličiui trečiadienį vykusiose draugiškose rungtynėse teko netikėtas galvosūkis. Per pertrauką treneris sužinojo, kad antrajame kėlinyje negalės remtis Domagojumi Vida, kuris rungtynių įkarštyje sulaukė „įtartino“ COVID-19 testo rezultato.
Domagojus Vida
Domagojus Vida / „Scanpix“ nuotr.

Kroatų akistatoje su turkais Z.Daličiui teko pakeisti savo vidurio gynėją po pirmojo kėlinio, nes D.Vida sulaukė „potencialiai teigiamo testo rezultato“.

Dar pirmadienį visi Kroatijos rinktinės žaidėjai buvo ištirti nuo koronaviruso ir visi sulaukė neigiamų atsakymų, tačiau papildomi testai buvo atlikti rungtynių dienos, trečiadienio, rytą.

Rezultatai buvo gauti ne iš karto, o jau įsibėgėjus rungtynėms, o komandos kapitono D.Vidos testas parodė galimą užsikrėtimą.

Nenorėdami rizikuoti, kroatai iš karto pakeitė savo žaidėją, rungtyniaujantį Stambulo „Bešiktaš“ klube, ir pasiuntė jį į izoliaciją tol, kol bus patvirtintas arba paneigtas jo užsikrėtimas COVID-19.

Kroatijos futbolo federacija po mačo išplatino pranešimą, kuriame teigia, jog vadovavosi UEFA taisyklėmis.

„Kroatijos rinktinės medicininis personalas per pertrauką sulaukė informacijos, kad komandoje potencialiai yra užsikrėtęs asmuo. Tai – įprasta testo procedūros dalis ir „įtartinas“ žaidėjas bus dar kartą ištirtas, kad būtų patvirtintas rezultatas“, – rašoma pranešime.

Dukart atsilikusi ir sykį pirmavusi Kroatijos rinktinė su Turkija sužaidė lygiosiomis 3:3.

Jau netrukus kroatų laukia ir dvi UEFA Tautų lygos akistatos su švedais ir portugalais.