Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

PSG žvaigždynas įgauna pagreitį: atskaitė šešių įvarčių pamoką

Dviem pralaimėjimais Prancūzijos čempionatą pradėjęs Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas įgauna pagreitį. Lyderių vedama sostinės komanda namuose net 6:1 sutalžė „Angers“ futbolininkus.
Neymaras
Neymaras / „Scanpix“ nuotr.

Koronaviruso ir diskvalifikacijų po muštynių, kilusių per rungtynes su Marselio „Olympique“, kamuota PSG ekipa po dviejų turų turėjo 0 taškų, bet dabar pasiekė jau ketvirtąją pergalę iš eilės. Ši tarp jų buvo įspūdingiausia.

Pirmajame kėlinyje paryžiečiai įmušė dukart – 7-ą minutę gudriu ir labai gražiu smūgiu pasižymėjo Alessandro Florezi, o 36-ąją minutę gavęs puikų perdavimą iš Kyliano Mbappe pirmąsyk šį sezoną pasižymėjo Neymaras.

Brazilui antrojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo – jau antrąją antrojo kėlinio minutę Neymaras vėl pasižymėjo, padidindamas skirtumą iki 3:0.

Ismaelis Traore iš „Angers“ 52-ąją minutę dar buvo sušvelninęs rezultatą, bet per paskutinį rungtynių pusvalandį PSG užkūrė įvarčių vakarėlį.

Po kartą antrajame kėlinyje pasižymėjo Julianas Draxleris (57 min.), Idrissa Gueye (71 min.) ir K.Mbappe (84 min.).

Su 12 taškų PSG jau beveik atsikovojo prarastas pozicijas – iki lyderio „Rennes“ klubo paryžiečiams trūksta jau tik taško. Tiesa, Reno komanda yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?