Puikios pergalės fone – P.Golubicko rezultatyvus perdavimas

Valdas Dambrauskas po keitimo metė į aikštę Paulių Golubicką, šis atliko rezultatyvų perdavimą, o „HNK Gorica“ šventė pergalę 3:1 prieš Zagrebo „Lokomotiva“ Kroatijos taurės aštuntfinalyje.
Paulius Golubickas
Paulius Golubickas / HNK Gorica nuotr.

Į aikštę P.Golubickas išėjo 46-ąją minutę, kai komanda pirmavo 1:0 po 29-ąją minutę Josipo Mitrovičiaus pelnyto įvarčio.

Aliyu Ibrahimas rezultatą išlygino 50-ąją minutę, bet tuomet „HNK Gorica“ smogė dukart.

Kristijanas Lovričius 72-ąją, o Mataras Dieye 77-ąją minutę smeigė po įvartį ir išplėšė pergalę. Beje, M.Dieye kertinio perdavimo sulaukė iš P.Golubicko.

„Golubickas atliko nuostabų perdavimą ir Mataras mušė savo pirmąjį įvartį. Esu labai laimingas dėl vaikinų“, – po rungtynių sakė V.Dambrauskas.

„HNK Gorica“ žengė į taurės ketvirtfinalį, o Kroatijos lygoje lietuviškoji komanda užima trečiąją vietą.