Puikus Luiso Suarezo įvartis išgelbėjo „Liverpool“ nuo nesėkmės „Anfield“ stadione

Sekmadienį sužaistose Anglijos „Premier“ lygos X turo rungtynėse puikus Luiso Suarezo įvartis išgelbėjo „Liverpool“ ekipą nuo pralaimėjimo prieš „Newcastle“ futbolininkus.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Įvartis

„Anfield“ stadione vykusiame mače svečiai įsiveržė į priekį prieš didžiąją pertrauką po Yohano Cabaye tikslaus smūgio, tačiau 67 minutę techniškai kamuolį suvaldęs Urugvajaus nacionalinės rinktinės narys išgelbėjo tašką „raudonųjų“ komandai – 1-1.

„Šarkos“ susitikimą baigė mažumoje, mat likus 6 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos raudoną kortelę prieš save išvydo Fabricio Coloccini.

Tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir „Queens Park Rangers“ – „Reading“ dvikova.

Rytoj 22:00 Lietuvos laiku paskutinėse turo rungtynėse į aikštę išbėgs „West Bromwich Albion“ ir „Southampton“ futbolininkai.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja šalies vicečempionas „Manchester United“ (24 tšk.) klubas, lenkiantis Londono „Chelsea“ (23 tšk.) ekipą bei čempionės titulą ginančią „Manchester City“ (22 taškai) vienuolikę.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Southampton“           9 1 1 7 14:26  4

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 8 įvarčiai – Robinas van Persie's („Manchester United“).