Pusę rungtynių mažumoje žaidęs „Bayern“ vis tiek lengvai laimėjo

Miuncheno „Bayern“ iškovojo eilinę pergalę Vokietijos Bundeslygoje. Šį kartą tai jie padarė nepaisant to, jog pusę rungtynių buvo priversti žaisti be vieno futbolininko.
„Bayern“ futbolininkai
„Bayern“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Bavarai svečiuose 3:1 įveikė po aštuonerių metų pertraukos į aukščiausią šalies divizioną sugrįžusį Fiurto „Greuther“ klubą.

„Bayern“ pirmus du įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje, kai pasižymėjo Thomasas Mulleris (10 min.) ir Joshua Kimmichas (31 min.).

Po pertraukos Miuncheno klubo užduotys apsunko dėl Benjamino Pavardo gautos raudonos kortelės 48-ąją minutę.

Vis dėlto Sebastianas Griesbeckas 68-ą minutę įsimušė į savo vartus ir „Bayern“ pranašumas išaugo iki 3:0.

Paguodos įvartį Fiurto klubui 87-ą minutę pelnė Cedricas Ittenas.

16 taškų surinkę ir penkias pergales iš eilės iškovoję „Bayern“ futbolininkai pirmauja Bundeslygoje. „Greuther“ yra iškovojęs vos vieną tašką ir užima paskutinę vietą.