Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

R.Lewandowskis mušė įvartį, bet „Bayern“ – pristabdyti vietiniame fronte

Bundeslygos pirmenybėse pagreičio neįgaunantis Miuncheno „Bayern“ – ir vėl pristabdytas. 26-ojo turo rungtynėse bavarai svečiuose 1:1 sužaidė su „Hoffenheim“ futbolininkais.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Susitikimo favoritai buvo priversti vytis varžovus, kuomet 32-ąją minutę šeimininkų komandą į priekį išvedė Christophas Baumgartneris.

Čempionų reakcijos į praleistą įvartį ilgai laukti nereikėjo, o atsakomasis įvartis krito „į rūbinę“ – trečią pirmo kėlinio pridėtą minutę po Joshua Kimmicho perdavimo savo įvartį susimedžiojo Robertas Lewandowskis.

Antrajame kėlinyje varžovus dusinę „Bayern“ futbolininkai pergalės išsivežti iš Hofenhaimo taip ir nesugebėjo – antrą turą iš eilės sužaidė lygiosiomis.

Dabar Juliano Nagelsmanno auklėtiniai nuo artimiausių persekiotojų Dortmundo „Borussia“ futbolininkų turi 10 taškų pranašumą, tačiau pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau ir deficitą gali nukirpti vos iki 4 taškų.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant