R.Lukaku gelbėjo „Manchester United“, R.Mahrezas – „Manchester City“ ekipą

Romelu Lukaku tapo tikru „Manchester United“ gelbėtoju. Anglijos „Premier“ lygoje „raudonieji velniai“ namuose rezultatu 3:2 įveikė „Southampton“, nors po pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai.
Romelu Lukaku
Romelu Lukaku / „Scanpix“ nuotr.

„Southampton“ išsiveržė į priekį 26-ą minutę po įspūdingo Yanno Valery įvarčio, pelnyto tolimu smūgiu.

Andreas Pereira 53-ią minutę rezultatą išlygino, o R.Lukaku dar po šešių minučių rezultatą persvėrė.

75-ą minutę dar vienu puikiu šūviu, šįkart – baudos smūgiu, pasižymėjo Jamesas Wardas Prowse'as, ir rezultatas vėl tapo lygus.

Tašką rungtynėse padėjo R.Lukaku, savo antrąjį įvartį įmušęs 88-ą minutę. Paulis Pogba per teisėjo pridėtą laiką nerealizavo baudinio.

Kaip skelbėme, „Tottenham“ ir Londono „Arsenal“ šeštadienio derbyje sužaidė lygiosiomis 1:1, o „Manchester City“ išvykoje 1:0 palaužė „AFC Bournemouth“ vienuolikę.

Vienintelį įvartį pelnė Riyadas Mahrezas, pasižymėjęs po virtinės komandos draugų perdavimų:

Beje, „Manchester City“ kamuolį kontroliavo net 82 proc. laiko, o „ACF Bournemouth“ taip ir neatliko nė vieno smūgio („City“ – 23).