R.Piazenko mušė tris, o jaunieji lietuviai triuškino Maltos bendraamžius

Lietuvos vaikinų iki 15 metų rinktinė penktadienį sužaidė antrąsias savo draugiškas rungtynes su Maltos bendraamžiais, praneša Lietuvos futbolo federacija (LFF).

Antroji ekipų dvikova LFF Kauno treniruočių centro stadione baigėsi rezultatu 6:1. Primename, kad pirmoje dvikovoje trečiadienį įvarčių užfiksuota nebuvo – tąsyk mačas finišavo lygiosiomis 0:0.

Penktadienio susitikime įvartį pirmieji įmušė maltiečiai, kurių sparti ataka kairiuoju kraštu buvo vainikuota Scotto Camillerio įvarčiu 14 minutę.

Lietuviams pavyko išlyginti rezultatą po kampinio 22 minutę, kuomet Maltos rinktinės vartininkui nepavyko sučiupti kamuolį ir jį į vartus nukreipė Rodionas Piazenko.

LFF nuotr./Lietuvos 15-mečių futbolo rinktinė

Mūsiškiai įsiveržė į priekį antro kėlinio pradžioje – dešiniuoju kraštu surengtą kūrybingą kombinaciją taikliu smūgiu 45 minutę užbaigė R. Piazenko. Po dvylikos minučių komandos draugai vėl sveikino R. Piazenko, užfiksavusį hetriką.

Per likusį rungtynių laiką lietuviai neišleido žaidybinės iniciatyvos bei dar tris kartus pasinaudojo varžovų spragomis gynyboje – įvarčius pelnė Dominykas Taučas, R.Piazenko ir Armandas Pukevičius.

Lietuva – Malta 6:1 (1:1)

• Vieta: LFF Kauno treniruočių centro stadionas
  • Teisėjas: Dovydas Švėgžda
  • Įvarčiai: 22, 45, 58, 67 min. Rodionas Piazenko, 64 min. Dominykas Taučas, 72 min. Armandas Pukevičius (Lietuva); 14 min. Scott Camilleri (Malta);
  • Įspėtas: 22 min. Dominykas Taučas (Lietuva);
  • Lietuvos rinktinės sudėtis: Artiomas Šankinas (41 min. Tomas Jakaitis), Dovydas Balsys, Karimas Ibrahimas (41 min. Domas Mažeika), Dovas Grudzinskas, Dominykas Taučas (70 min. Lukas Steckas), Rodionas Piazenko (70 min. Armandas Pukevičius), Nojus Stelmokas, Simas Grabauskas (41 min. Dominykas Aršulis), Deividas Lukas (56 min. Ignas Gelgota), Dominykas Liepis (56 min. Benediktas Žilo), Vakaris Jurgutis (41 min. Norbertas Diugevičius). Atsargoje: Kristupas Čepulis.