Radamelio Falcao įvartis lėmė minimalią „Atletico“ pergalę prieš „Espanyol“

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos trejos „Primera“ čempionato 25-ojo turo rungtynės.
Radamelis Falcao pelnė vienintelį ir lemiamą įvartį
Radamelis Falcao pelnė vienintelį ir lemiamą įvartį / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Įvartis

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

Madride susitiko vietos „Atletico“ komanda ir Barselonos „Espanyol“. Antroje vietoje žygiuojanti Diego Simeone kariauna rezultatu 1:0 palaužė svečius ir pranašumą prieš Madrido „Real“ klubą padidino iki 4 taškų.

Vienintelį dvikovos įvartį 38-ąją minutę pelnė Radamelis Falcao, kuris Kiko Casilla nuginklavo nuo 11 metrų žymos.

Kolumbietis pelnė jau 21-ąjį įvartį šiame sezone ir rezultatyvumu „Primera“ lygoje šiuo metu atsilieka tik nuo Lionelio Messi (38 įv.) ir Cristiano Ronaldo (24 įv.)

Verta paminėti, jog pirmojo kėlinio pabaigoje už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Europos lygos nugalėtojų gretas ginantis Gabi.

Madrido „Atletico“ 1 – 0 Barselonos „Espanyol“

38' [1 – 0] R. Falcao (iš 11 m. baudinio)
45' G. Fernández („Atletico“) – raudona kortelė

„Rayo Vallecano“ savo žiūrovų akivaizdoje patyrė minimalų pralaimėjimą prieš „Real Valladolid“ futbolininkus, o Vigo „Celta“ savo žiūrovų nenuvylė ir iškovojo sunkią pergalę prieš „Granada“ vienuolike.

Paskutinėse rungtynėse Sevilijoje susitiks vietos „Real Betis“ ir „Malaga“ klubai.