Raudona kortele pažymėta lentelės kaimynų kova: „Hegelmann“ neįveikė „Dainavos“

Kauno rajono „Hegelmann“ po rinktinių pertraukos į A lygos kovas sugrįžo neįkvepiančiai – liko mažumoje ir galiausiai 0:0 namuose sužaidė su Alytaus „Dainava“.

Nuo 42-sios minutės „Hegelmann“ komanda žaidė turėdama žaidėju mažiau. Vartininkas Tomas Švedkauskas buvo išvarytas iš aikštės už paskutinės vilties pražangą.

T.Švedkauskas bandė gelbėti komandą po to, kai kamuolį aikštės viduryje prarado Giedrius Matulevičius, o oponentas pasileido į greitą išpuolį.

Andrius Skerla buvo priverstas imtis permainų – jis metė į aikštę antrą savo vartininką Rodrigo Josviakį, kuris pakeitė Ugochukwu Oduenyi.

„Hegelmann“ šiame mače atliko 13 smūgių, „Dainava“ – 10, bet įvarčių žiūrovai taip ir neišvydo.

„Hegelmann“ ir „Dainava“ turi po 22 taškus ir dalinasi penktą bei šeštą vietas turnyro lentelėje.