Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Raudondvaryje – „Dainavos“ antausis sidabro laukiantiems A.Skerlos vyrams

Antrą pralaimėjimą iš eilės „TopSport A lygoje“ patyręs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas dar negali būti užtikrintas dėl sidabro apdovanojimų.

Penktadienio vakarą Andriaus Skerlos auklėtiniai namuose 1:2 (1:0) pralaimėjo dėl išlikimo lygoje kovojančiai Alytaus „Dainavai“.

Pastarajai tai buvo antroji pergalė per paskutinius tris turus, kilstelėjusi alytiškius į 6-ąją turnyrinės lentelės vietą ir atitolinusią nuo pavojingos ribos jau šešiais taškais.

Raudondvaryje namų rungtynes žaidžiantis „Hegelmann“ pirmavo po pirmojo kėlinio. Įvartį mušė Matas Vareika (36 min.).

Evaldo Šemioto nuotr./Matas Vareika

Tačiau antrasis kėlinys prasidėjo dviem greitais svečių įvarčiais, po kurių daugiau tikslių smūgių žiūrovai nebeišvydo.

„Dainavos“ pergalę lėmė Gusto Zabitos (49 min.) ir Davoros Rakičiaus (51 min.) smūgiai.

fchegelmann.com nuotr./Andrius Skerla

Iki čempionato pabaigos likus 3 turams, „Hegelmann“ su 60 taškų žengia antras ir 6 taškais lenkia „Kauno Žalgirį“ (54 tšk.).