„Rayo Vallecano“ pabandė atkartoti legendinį baudinį – neišdegė

„Rayo Vallecano“ futbolininkai pabandė atkartoti legendinį Lionelio Messio ir Luiso Suarezo baudinio realizavimą, tačiau planas neišdegė.
Isi Palazono netikslus smūgis
Isi Palazono netikslus smūgis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ispanijos futbolo lygos rungtynėse „Rayo Vallecano“ prieš „Girona“ savų žiūrovų akivaizdoje pirmavo 2:1, kai Oscaras Trejo 41-ą minutę stojo prie 11 metrų žymos.

Dėl per anksti į baudos aikštelę įbėgusių žaidėjų arbitras liepė O.Trejo kartoti smūgį, ir antrajam bandymui 34-erių argentinietis nusprendė paeksperimentuoti.

Vietoj smūgio, O.Trejo pasirinko perdavimą komandos draugui, tačiau ispanas Isi Palazonas smūgiavo šalia vartų, iššvaistydamas idealią progą padidinti skirtumą.

2016 metais taip baudinį, kai nuo 11 m žymos atliekamas ne smūgis, o perdavimas, buvo pavykę realizuoti „Barcelona“ žvaigždėms L.Messiui ir L.Suarezui.

Beje, „Girona“ antrajame kėlinyje išlygino rezultatą (2:2), tad nerealizuotas baudinys šeimininkų komandai galimai kainavo pergalę.

Abu „Girona“ įvarčius pelnė ukrainietis Viktoras Tsyhankovas (29 ir 52 min.), „Rayo Vallecano“ įvarčius mušė abu nerealizuoto baudinio „herojai“ – I.Palazonas (23 min.) ir O.Trejo (34 min.).

„Rayo Vallecano“ Ispanijos lygoje nelaimėjo jau šeštų rungtynių iš eilės.