„Real“ galingai pradėjo titulo gynybą, PSG nukovė „Juventus“

Antradienio vakarą aštuoniais mačais prasidėjo UEFA Čempionų lygos grupių etapas.
Kylianas Mbappe
Kylianas Mbappe / „Scanpix“ nuotr.

Titulą ginantis Madrido „Real“ F grupės varžybas pradėjo pergalingai, 3:0 svečiuose pranokęs Glazgo „Celtic“.

56-ąją minutę „karalius“ į priekį išvedė Vinicius Junioras, po keturių minučių pergalę įtvirtino Luka Modričius, o tašką padėjo Edenas Hazardas.

Kitame F grupės mače Varšuvoje Donecko „Šachtar“ kiek netikėtai 4:1 pranoko „RB Leipzig“ ekipą.

G grupėje vienas turnyro favoritų „Manchester City“ net 4:0 svečiuose sutaršė šiemet labai silpnai Ispanijos čempionatą pradėjusius „Sevilla“ futbolininkus.

Svečiams du įvarčius pelnė Erlingas Haalandas, po vieną vieną pridėjo Philas Fodenas ir Rubenas Diasas.

Anksčiau vykusiame kitame šios grupės mače Dortmundo „Borussia“ 3:0 nukovė „Kobenhavn“ ekipą.

H grupės varžybas pergalėmis pradėjo Lisabonos „Benfica“ ir „Paris Saint Germain“ futbolininkai.

Portugalai 2:0 namuose palaužė į Čempionų lygos po ilgesnės pertraukos sugrįžusius Haifos „Maccabi“ futbolininkus, o Paryžiaus ekipa dviejų Kyliano Mbappe įvarčių dėka savo aikštėje palaužė Italijos futbolo grandą Turino „Juventus“.

E grupės akistata tarp „Salzburg“ ir „Milan“ pasibaigė taikiai 1:1.