„Real“ užtikrintai žengė į pasaulio klubų čempionato finalą

Maroke tęsiasi FIFA pasaulio klubų čempionatas, į kurio finalą žengė Madrido „Real“ futbolininkai, trečiadienį antrajame pusfinalyje Rabate 4:1 pranokę Afrikos čempionus „Al Ahly“ iš Kairo.
Vinicius Junioras
Vinicius Junioras / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 FIFA

Pirmajame kėlinyje po šiurkščios egiptiečių gynėjų klaidos pasižymėjo Vinicius Junioras.

Brazilas įsiveržė į baudos aikštelę ir permetė kamuolį per vartininką.

Antrajame kėlinyje persvarą įtvirtino prie nuo vartininko atšokusio kamuolio laiku suskubęs Federico Valverde – 2:0.

65-ąją minutę egiptiečių viltis atgaivino baudinį realizavęs Ali Maaloulas. Baudinys buvo skirtas už Eduardo Camavingos pražangą baudos aikštelėje.

85-ąją minutę baudinys buvo skirtas ir į priešingus vartus už pražangą prieš Vinicių Juniorą, bet Luka Modričiaus spyrį atrėmė vartininkas.

Visgi taškus rungtynėse jau per papildomą laiką sudėjo po labai gražios kombinacijos pasižymėjęs Rodrygo ir ketvirtą įvartį įmušęs jaunasis Sergio Arribas.

Madrido klubas yra FIFA pasaulio klubų čempionato rekordininkas, taurę laimėjęs keturis kartus (2014, 2016, 2017, 2018).

Šeštadienį Rabate vyksiančiame finale Čempionų lygos laimėtojai susitiks su Azijos stipriausia ekipa „Al Hilal“ iš Saudo Arabijos.

Rijado klubas pirmajame pusfinalyje antradienį netikėtai nugalėjo Pietų Amerikos čempionus – Rio de Žaneiro „Flamengo“.

Europos komandos laimėjo devynis pastaruosius turnyrus. Pastarąjį kartą Senojo žemyno komandai nepavyko triumfuoti 2012-aisiais, kai nugalėjo San Paulo „Corinthians“.