„Real“ žvaigždynas išspirtas iš Ispanijos supertaurės

Ketvirtadienio vakarą Malagoje sužaistas antrasis Ispanijos supertaurės pusfinalis, kuriame Madrido „Real“ futbolininkai kiek netikėtai 1:2 nusileido Bilbao „Athletic“ ekipai.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

18-ąją minutę pasižymėjo Raulis Garcia, o dar po dvidešimties minučių jis realizavo ir baudinį bei persvarą padvigubino.

73-ąją minutę Karimas Benzema sušvelninio rezultatą, o po kelių minučių įmušė ir dar kartą, bet antrą jo įvartį po VAR peržiūros atšaukė nuošalę užfiksavęs arbitras.

Finale baskų varžove bus „Barcelona“, kuri pirmajame pusfinalyje pranoko San Sebastiano „Real Sociedad“.

Finalas bus žaidžiamas Sevilijoje.

Madrido komanda gynė titulą.

„Barcelona“ šį trofėjų yra iškovojusi 13 kartų, „Real“ – 11, Bilbao „Athletic“ – 2.