„Riterių“ košmaras tęsiasi: „Šiauliai“ šventė užtikrintą pergalę namuose

Trejų nelaimėtų rungtynių seriją „Optibet A lygoje“ nutraukė vėl sausus vartus išlaikę „Šiauliai“. Saulės miesto ekipa 2:0 nugalėjo pergalių skonį pamiršusius Vilniaus „Riterius“.

Iki pertraukos svečiai turėjo porą neblogų galimybių pirmi išsiveržti į priekį, bet Colino Odutayo ir Tomo Dombrauskio smūgiai skriejo pro šalį.

30-ąją minutę „Riterių“ gynyba kapituliavo: po pakelto kampinio kamuolys dėkingai atšoko Oleksijui Ščebetunui ir šis jį nukreipė į vartus.

Po pertraukos O. Ščebetuno ir Justo Petravičiaus smūgius atrėmė Armantas Vitkauskas. Vis dėlto 62-ąją minutę į baudos aikštelę įsiveržusio Deivido Šešplaukio šūvis buvo neatremiamas.

40 taškų turinti Mindaugo Čepo kariauna sugrįžo į 2-ąją vietą, „Riteriai“ su 14 taškų žengia vos devinti.